متخصص زنان | مراقبت پس از عمل سزارین

توصیه های دکتر ناصری متخصص زنان و زایمان در رابطه با مراقبت های بعد از زایمان سزارین: 1- استحمام : در صورتی که پانسمان شما ضد آب است روز پس از مرخص شدن از بیمارستان می توانید دوش ایستاده بگیرید.

ادامه مطلب

متخصص زنان و زایمان | نازایی در مردان

امروزه ناباروری و نازایی مشکل تقریبا 15 درصد زوج ها می باشد. حدود نصف این نازایی ها به ناباروری مردان برمیگردد. از جمله دلایل ناباروری در مردان می توان به تولید کم اسپرم، ناقص بودن یا بی حرکتی اسپرم و یا انسدادی که جلوی رهایی اسپرم را میگیرد...

ادامه مطلب

متخصص زنان | تعیین جنسیت جنین

تعیین جنسیت جنین راه و روش های مختلفی دارد که در گوشه گوشه ی دنیا از آنها استفاده می کنند. در این مطلب برایتان روش های تعیین جنسیت جنین بدون سونوگرافی و بدون مراجعه به متخصص زنان و زایمان را در سراسر دنیا معرفی خواهیم کرد.

ادامه مطلب

متخصص زنان و زایمان | تجربه زایمانی راحت

آرامش به شما کمک میکند تا بهتر با استرس های زایمان کنار بیایید و لذت بیشتری از این تجربه ببرید. به شما کمک میکند تا انرژی خود را ذخیره کنید ...

ادامه مطلب

متخصص زنان و زایمان | مراقبت های دوران یائسگی

در سنین یائسگی احتمال ابتلا به بیماری های بدخیم مثل سرطان پستان، رحم، تخمدان و سرطان دهانه رحم بیشتر است، پس انجام مراقبت سالانه توسط متخصص زنان در این سنین بسیار پر اهمیت است.

ادامه مطلب

متخصص زنان و زایمان | کوچک کردن شکم بعد زایمان

تنها راهکار جلوگیری از چاقی بعد از زایمان تعدیل در رژیم غذایی، ورزش و دوری از محیط های استرس زا و داشتن آرامش با کمک متخصص زنان و زایمان است.

ادامه مطلب

متخصص زنان و زایمان | مکمل های غذایی در بارداری

با بارداری زندگی تان زیر و رو می شود و نیازهای تغذیه ای تان هم از این قاعده کلی مسثتنی نیست. در این دوران جنینی که در رحم دارید، نیازهای تغذیه ای ویژه ای دارد که قرار است ...

ادامه مطلب

متخصص زنان | برداشتن رحم و تخمدان

دکتر ناصری متخصص زنان و زایمان در این باره توضیح می دهد: در این بیماری بافت اندومتر (لایه داخلی رحم) به طور نابجا در بافت ماهیچه ای رحم یا داخل فضای لگن وجود دارد و با تغییرات هورمونی ماهانه این بافت های نابجا نیز مثل بافت طبیعی رحم تحریک می شوند و ایجاد درد می کنند.

ادامه مطلب

مطالب آموزشی متخصص زنان

IVF یکی از پیشرفتهای شگفت انگیز در علم ناباروری است که تحت عنوان باروری در محیط آزمایشگاه شناخته می شود.IVF یعنی کشت تخمک زن و اسپرم مرد در آزمایشگاه و سپس انتقال آمبریو تشکیل شده از طریق دهانه رحم به داخل حفره رحم.

ادامه مطلب
رکسان وب
طراحی و بهینه سازی سایت توسط شرکت رایان