متخصص زنان و زایمان | سونوگرافی واژینال (5)

این سونو اگر توسط متخصص زنان و زایمان انجام شود باعث سقط جنین نخواهد شد. اگر این کار به درستی انجام شود نه تنها مشکلی ایجاد نمیکند بلکه اطلاعات مفیدی ارائه میدهد که برای مدیریت بهتر بارداری مناسب است. ممکن است بعد از اسکن کمی لکه ببینید ...

ادامه مطلب

متخصص زنان و زایمان | سونوگرافی واژینال (4)

شرایط بیمار قبل از سونوگرافی واژینال برای انجام این کار باید از کمر به پایین لباس به تن نداشته باشید و پاها را با یک پارچه بپوشانید. برای انجام سونوگرافی از داخل واژن، مثانه نیمه پر کافی است. در این حالت مثانه خیلی پر ایجاد مزاحمت می‌کند.

ادامه مطلب

متخصص زنان و زایمان | سونوگرافی واژینال (3)

در سونوگرافی واژینال در هنگام بارداری چه چیزی دیده می‌شود؟ هفته 6 تا 8 طی این مدت ساک حاملگی با رشد جنین و زرده دیده می‌شود. اینها مانند نخود در داخل رحم ظاهر می‌شوند.

ادامه مطلب

متخصص زنان و زایمان | سونوگرافی واژینال (2)

سقط های سه ماهه اول از شایع ترین شکایات مراجعین به متخصص زنان می‌باشد و زنان را دچار مشکلاتی نظیر باقیماندن محصولات حاملگی و خونریزی واژینال می نماید. بنابراین سونوگرافی ترانس واژینال برای بررسی این بیماران بسیار مفید است.

ادامه مطلب

متخصص زنان و زایمان | سونوگرافی واژینال (1)

سونوگرافی واژینال چیست و چگونه انجام می شود؟ سونوگرافی واژینال از جمله آزمایشات مهمی است که می‌توان در زمان بارداری و برای تشخیص ضربان فلب جنین و یا در مورد سقط جنین توسط متخصص زنان انجام داد.

ادامه مطلب
رکسان وب
طراحی و بهینه سازی سایت توسط شرکت رایان