متخصص زنان و زایمان | سونوگرافی واژینال (5)

این سونو اگر توسط متخصص زنان و زایمان انجام شود باعث سقط جنین نخواهد شد. اگر این کار به درستی انجام شود نه تنها مشکلی ایجاد نمیکند بلکه اطلاعات مفیدی ارائه میدهد که برای مدیریت بهتر بارداری مناسب است. ممکن است بعد از اسکن کمی لکه ببینید ...

ادامه مطلب

متخصص زنان و زایمان | سونوگرافی واژینال (4)

شرایط بیمار قبل از سونوگرافی واژینال برای انجام این کار باید از کمر به پایین لباس به تن نداشته باشید و پاها را با یک پارچه بپوشانید. برای انجام سونوگرافی از داخل واژن، مثانه نیمه پر کافی است. در این حالت مثانه خیلی پر ایجاد مزاحمت می‌کند.

ادامه مطلب

متخصص زنان و زایمان | سونوگرافی واژینال (3)

در سونوگرافی واژینال در هنگام بارداری چه چیزی دیده می‌شود؟ هفته 6 تا 8 طی این مدت ساک حاملگی با رشد جنین و زرده دیده می‌شود. اینها مانند نخود در داخل رحم ظاهر می‌شوند.

ادامه مطلب

متخصص زنان و زایمان | سونوگرافی واژینال (2)

سقط های سه ماهه اول از شایع ترین شکایات مراجعین به متخصص زنان می‌باشد و زنان را دچار مشکلاتی نظیر باقیماندن محصولات حاملگی و خونریزی واژینال می نماید. بنابراین سونوگرافی ترانس واژینال برای بررسی این بیماران بسیار مفید است.

ادامه مطلب

متخصص زنان و زایمان | سونوگرافی واژینال (1)

سونوگرافی واژینال چیست و چگونه انجام می شود؟ سونوگرافی واژینال از جمله آزمایشات مهمی است که می‌توان در زمان بارداری و برای تشخیص ضربان فلب جنین و یا در مورد سقط جنین توسط متخصص زنان انجام داد.

ادامه مطلب

متخصص زنان و زایمان | لیست ممنوعه غذایی زن باردار (2)

از اولین قرارملاقاتتان با متخصص زنان و زایمان در دوران بارداری، حرف‌های زیادی درمورد مواد غذایی که باید در این دوران بخورید یا بنوشید مثل کلسیم و اسیدفولیک به گوشتان می‌خورد.

ادامه مطلب

متخصص زنان و زایمان | لیست ممنوعه غذایی زن باردار (1)

از اولین قرارملاقاتتان با متخصص زنان و زایمان در دوران بارداری، حرف‌های زیادی درمورد مواد غذایی که باید در این دوران بخورید یا بنوشید مثل کلسیم و اسیدفولیک به گوشتان می‌خورد.

ادامه مطلب

متخصص زنان و زایمان | افتادگی رحم

طبق صحبت های متخصص زنان در افتادگی رحم یک ارگان داخل لگنی مثل رحم و یا مثانه از جای طبیعی خود در لگن نزول یا پرولاپس کرده و به دیواره واژن فشار می آورد .افتادگی رحم زمانی رخ می دهد که عضلات نگاهدارنده ارگانهای لگنی بر اثر عوامل مختلفی نظیر سن بالا ...

ادامه مطلب

متخصص زنان و زایمان | جفت سرراهی

کاشته شدن جفت در قسمت تحتانی رحم و جلوتر قرار گرفتن آن از موقعیت جنین می باشد. گرچه علت اصلی ناشناخته است. طبق تجربیات دکتر ناصری متخصص زنان و زایمان جفت سرراهی در زنان با حاملگی های متعدد شایع تر بوده و موارد چندقلویی نیز مستعد جفت سرراهی هستند.

ادامه مطلب

متخصص زنان | آلرژی های غذایی در مادر و اثر آن بر جنین

در گذشته افراد بر این باور بودند که اگر خانم باردار از مصرف این مواد غذایی پرهیز نماید جنین نیز از ابتلا به آلرژی نسبت به این مواد مصون می ماند ولی بر اساس تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیده اند که پرهیز از این مواد بسیار مقوی غذایی نه تنها مانع از آلرژی ...

ادامه مطلب
رکسان وب
طراحی و بهینه سازی سایت توسط شرکت رایان